Koupit Online Anabolické Steroidy


Steroidy – přehled

Koupit Online Anabolické SteroidyUžívání steroidů nadále zprávy a sportovní Aktuality jako sportovci a kulturisté používat nelegálně získat výhodu na hrací ploše. Anabolické steroidy odkazují na hormony, které jsou buď orálně nebo injekcí, které ovlivňují hormonální systém organismu produkovat testosteron navíc.

Cílem s anabolické steroidy je pro zvýšení svalové hmoty. Anabolické odkazuje na tuto schopnost budování svalů. Anabolické steroidy by neměla být zaměňována s kortikosteroidy, které se běžně používají jako protizánětlivé léky k léčbě nemocí, v nichž zánět je součástí procesu nemoci.

V dnešní společnosti užívání anabolických steroidů se stala společná rozšířit sportovní výkon a zneužívání těchto léků začíná již v střední školy. Studie studentů středních škol ukazují, že až 4 % z 12. třída mužů a 1,2 % žen použili anabolické steroidy. 2,5 % z osmé grejdry také přiznat, se snaží anabolické steroidy.

Chcete-li koupit anabolické steroidy z oficiální stránky

Různé typy steroidů

Existují dva typy steroidů přítomné v těle. Kortikosteroidy jsou vyráběny v nadledvinové žlázy umístěné nad ledviny. Tyto hormony patří aldosteron, který pomáhá regulovat koncentrace sodíku v těle, a kortizolu, který hraje mnoho rolí v těle, včetně sloužící jako součást systému tělesné stresové reakce ke snížení zánětu.

Běžně předepisované kortikosteroid léky, jako prednison, prednisolon a dexamethason jsou k dispozici se ústy, intravenózně nebo intramuskulárně a může být použita k léčbě onemocnění jako je astma, revmatoidní artritida, zánětlivé onemocnění střev a systémový lupus erythematodes, kde zánět je součástí procesu nemoci. Použití steroidní masti a krémy na kůži, jako triamcinolon a betamethason, je běžné v léčbě dermatitidy.

Druhá skupina steroidů, Androgenní anabolické steroidy jsou hormony, které se v těle regulovat výrobu testosteronu v varlata a vaječníky. Androgenní část testosteronu se podílí na vývoji mužských pohlavních znaků, zatímco anabolické část se podílí na zvyšování množství tělesných tkání zvýšením produkce bílkovin.

Hypofýzy, se nachází u základu mozku, pomáhá regulovat produkci testosteronu a vylučování hormonu. Růstový hormon a Folikuly stimulující hormon (FSH) patří mezi hormony, které stimulují funkce varlat a vaječníků a jsou dvě z mnoha hormonů vylučovaný hypofýzou.

Anabolické a androgenní steroidy jsou k dispozici jako léky na předpis pro použití v případech, v nichž tělo nedává dostatek hormonu a doplnění může být požadováno. Některé suplementy hormonů v této cestě patří růstového hormonu a testosteronu, samotné.

Chcete-li koupit anabolické steroidy z oficiální stránky
Koupit Online Anabolické Steroidy

Tyto léky jsou zákonem předepsané poskytovateli zdravotní péče, ale tato skupina léků je často nelegálně používal a zneužíval pomoci zvýšit sportovní výkon a zlepšit vzhled těla. Použijete-li v těle, dobře živené, anabolické steroidy způsobí především kvůli zvýšení tělesné hmotnosti svalové hmoty.

Zatímco anabolické steroidy může mít blahodárné účinky při pod lékařským dohledem, mají mnoho závažných a někdy nevratné vedlejší účinky. Tyto vedlejší účinky jsou v důsledku abnormálně vysoké hladiny testosteronu v těle a může zahrnovat vysoký krevní tlak, zvýšená hladina cholesterolu, poškození jater, selhání srdce, akné, plešatost, stejně jako agresivní a násilné chování.

Existují různé společného Anabolické steroidy. Napodobovat některé akce testosteronu přímo, zatímco jiné způsobit, že tělo produkovat přebytek testosteronu narušuje normální hormonální nařízení systém v těle. Konečný výsledek je stejný. Nadbytek testosteronu je možné ovlivnit funkci buněk a orgánů v těle.

Kromě chemický název tyto steroidy mohou také mít obchodní název a název ulice. Například chemické stanozol se vyrábí pod názvem Winstrol, ale je také známo, na ulici jako “ Winny. ” Genotropin je jméno výrobce pro lidský růstový hormon (HGH).

Existují četné názvy pro steroidy, a každá země může mít své vlastní variace na těchto názvů. Steroidy mohou být chemicky podobné testosteron, jako methyl testosteronu nebo oxymetholone. Mohou být také takzvané “ Návrhář ” steroidy, které jsou vyráběny k předání drogové testy, jako je norbolethone a desoxymethyltestosterone.

Několik běžných příkladů anabolické steroidy patří

 • Dianabol,
 • Anavar,
 • Androstendion,
 • Winstrol,
 • Deca-Durabol,
 • THG,
 • Genabol

V závislosti na typu, anabolické steroidy může být vstříknut do těla nebo vzít pilulku. Kvůli způsobu, jakým tyto léky jsou metabolizovány, potřeba mít zotavení čas a zabránit detekci, steroidy jsou často přijata v cyklech, ve kterých se používají na pár dní v době, pak se zastavil a cyklus se opakuje znovu dnů či týdnů později.

Chcete-li koupit anabolické steroidy z oficiální stránky
Koupit Online Anabolické Steroidy

Vedlejší účinky steroidů

Počáteční příznaky jsou zneužívány anabolické steroidy mohou zahrnovat rychlé přibývání na váze a neobvyklé změny nálad. Emoce mohou zahrnovat zvýšené agresivitě. Akné je téměř vždy vidět.

Vedlejší účinky steroidů může vysvětlit nadbytek androgenů a anabolických léků hladiny v těle.

Užívání steroidů potlačí přirozeně se vyskytující testosteronu v těle a u mužů, může vést k poklesu varle velikosti (atrofie), snížila produkci spermií, neplodnosti a plešatost. Stejně přebytek steroidní lze převést na estrogen u mužů a může vést ke zvětšenému poprsí (známé jako gynekomastie). U žen nadbytek testosteronu může vést k hlubší hlas, změny v menstruačním cyklu a zvýšení produkce vlasy. Plešatění může také být viděn v žen.

Tyto steroidy mají také přímé účinky na mnoha orgány:

 • Zvýšený počet mazových žláz v kůži běžně vede k akné.
 • Může často dojít k poškození jater, a rakovina jater je riziko.
 • Srdce je ohrožena škod různými způsoby. V reakci na přebytek steroidní v těle srdečního svalu může zvětšit stejně jako jakýkoli jiný sval v těle. Toto rozšíření, nebo hypertrofie, může vést k snížila čerpací schopnosti (kardiomyopatie) a také změny v systému elektrické vedení v srdci způsobuje změny rytmu (arytmie), Palpitace a potenciálně náhlé srdeční smrti. Také steroidy může způsobit vysoký krevní tlak, zvýšená hladina cholesterolu a zvýšená hladina cukru v krvi, z nichž všechny jsou rizikové faktory pro srdeční infarkt a mrtvici.
 • Psychické účinky steroidů patří excitace a deprese. Agrese je běžná. Manické epizody agresivního chování jsou známé jako "roid vztek", a násilí může být výsledek. Může dojít i deprese a sebevražda.

U adolescentů, kteří se ještě k dokončení, pěstování použití steroidů může brzdí růst a zastavit kostí, kloubů a svalů od dosažení dospělosti. Také může dojít k předčasné sexuální vývoj.

Chcete-li koupit anabolické steroidy z oficiální stránky
Koupit Online Anabolické Steroidy


  Categories

 

  Related Post

 

  Recent Post